Главная > новини тернопільщини > Стратегічно важлива дорога Львів-Тернопіль оновлюється день за днем (фото)

Стратегічно важлива дорога Львів-Тернопіль оновлюється день за днем (фото)

11.08.2017 10:35


На минулому тижні на замовлення Служби автомобільних доріг у Тернопільській області стартував ремонт траси Н-02 Львів-Тернопіль.

 

Ця дорога є частиною транснаціонального коридору GOhighway, яким Укравтодор планує з’єднати українські порти Одеса та Миколаїв із польським Гданськом.

Завдяки тому, що керівництво Служб автомобільних доріг у Тернопільській та Львівській областях завчасно підготували проектно-кошторисну документацію, роботи на трасі Львів-Тернопіль розпочали в першу чергу.

«Масштабний ремонт Української частини GO Highway починається з дороги Львів - Тернопіль. Ця частина транспортного коридору важлива не тільки для міжнародних перевезень - ця траса має важливе значення для забезпечення надійного зв'язку між двома обласними центрами країни та економічного розвитку цього регіону.», – зазначив голова Укравтодору Славомір Новак.

 

Станом на сьогодні, 11 серпня, шляховики Тернопільщини відфрезували покриття на 4 кілометрах дороги, за допомогою установки КМА було укладено 1200 погонних метри асфальтобетону. Нагадаємо, суть роботи цього механізму в тому, що він змішує знятий старий шар асфальтобетону з гранітними щебеневими матеріалами, цементом і емульсією. Згодом асфальтоукладальник встелює монолітний шар. Також на 4 кілометрах узбіч було проведено земляні роботи.

 

«На цю трасу традиційно надходить найбільше скарг. Свою частину дороги Львів-Тернопіль ми плануємо завершити до кінця жовтня. Сподіваємося, що після ремонту водії зважатимуть на правила дорожнього руху і перевезення вантажів, оберігаючи таким чином державне майно від руйнувань», – коментує очільник Служби автомобільних доріг у Тернопільській області Богдан Юлик.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Поділитись:
Актуальне   
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x