Главная > новини тернопільщини > Стали відомі скандальні подробиці з життя чиновника, що хоче очолити Тернопільщину (фото)

Стали відомі скандальні подробиці з життя чиновника, що хоче очолити Тернопільщину (фото)

22.08.2019 12:56


Нещодавно стало відомо, що Тернопільську обласну державну адміністрацію може очолити колишній голова Підволочиської РДА за часів Віктора Януковича - Руслан Комар - Чорний.


Чиновник уже подав декларацію про доходи у Національне агентство з запобігання корупції.


І все б нічого,та у 2013 році коли Руслан Комар - Чорний очолював Підволочиську РДА, а головою ТОДА був Валентин Хоптян, очільник Підволочиського району подарував керівнику Тернопільщини вишитий портрет тодішнього Президента України - Віктора Януковича. 


Тоді ще виник скандал, бо чиновник відзначив, що портрет вишили  діти у "Будинку школяра", натомість узакладі відзначили, що діти вперше побачили його під час вручення у кабінеті голови ТОДА Валентина Хоптяна, пише Gazeta.ua з посиланням на Дзеркало тижня. 


Поділитись:
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x