Главная > новини тернопільщини > Скажені тернопільські пси атакують

Скажені тернопільські пси атакують

19.02.2015 13:44


 Проблема агресивних бродячих собак знову загострилась у Тернополі. Черговою жертвою чотирилапих стала жителька нашого міста Наталія.

За словами потерпілої, 18 лютого, о 9.30 на вулиці Транспортній (біля залізничної колії до мосту вул. Бродівській ) на неї накинулися бродячі собаки.

- Десь метрів 30 я від них відбивалася сумкою, один собака був найбільш агресивний, - повідомляє тернополянка.- По цій вулиці ідуть діти до школи, старші люди, мами з малими дітьми.

 Наталія зазначає, що про напади собак на Новому світі чула неодноразово.

- Питання до влади! Допоки це буде продовжуватися, не пишіть відписок, що собак стерилізуєте, але зуби ви їм не вириваєте. Не пишіть про гуманне ставлення до тварин, бо хто зрозуміє людину, або батьків дітей, яких ці собаки покусають, – йдеться на сайті міськради.


Поділитись:
Актуальне   
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x