Главная > новини тернопільщини > Що зараз коїться у центрі Тернополя

Що зараз коїться у центрі Тернополя

09.10.2015 13:30


Сьогодні тернопільські студенти святкують День художника. Спудеї малюють просто неба на бруківці на Театральному майдані.

 

До свята залучені усі заклади міста, у яких можна здобути мистецьку освіту.

 

Час, який дають студентам на малювання, - дві години.

 

Частина студентів малює разом з школярами. Полотнами для них служать величезні листки.

 

-         Хочемо показати, що у нашому місті є багато навчальних закладів, де діти зможуть здобути освіту художника, - розповідає викладач кооперативного коледжу Оксана Поберейко.

 

Намальовані студентами та тернопільськими школярами картини оцінюватимуть митці зі Спілки художників Тернополя, які обиратимуть найкращі малюнки. Призери отримають нагороди.

 

-         Ми зібралися тут просто помалювати та підтримати цю ідею, продемонструвати свої здібності. Тут є як професіонали, так і аматори, у яких є досить непогані роботи. І я думаю, що показати свій талант усім – це прекрасно, - коментує учасник конкурсу Михайло Красюк.

 

У Тернополі така акція проходить вперше. Якщо акція пройде успішно, її проводитимуть щорічно.

Оксана Ботюк

Фото автора


Поділитись:
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x