Главная > новини тернопільщини > Що відомо про нового тимчасового керівника тернопільського «білого дому»?

Що відомо про нового тимчасового керівника тернопільського «білого дому»?

12.06.2019 12:16


Новообраний президент Володимир Зеленський призначив тимчасових керівників 12 обласних адміністрації, серед яких і Тернопільська. Указ оприлюднили на сайті президента вчора, 11 червня.

Тимчасово виконуватиме обов’язки губернатора Тернопільщини Іван Крисак. Раніше він вже керував регіоном, коли з посади пішов Іван Сиротюк. Досвідчений «батьківщинівець» має за плечима не одну посаду та не один скандальчик.

 

Так, першою «жирною» посадою, яка дісталася Івану Крисаку, стала посада начальника Головного управління Держкомзему у Тернопільській області. Та у 2010 році тодішній голова ОДА Михайло Цимбалюк його вигнав.

У 2014 році Іван Крисак знову опинився на вершині політикуму регіону: став першим заступником голови ОДА, депутатом Тернопільської обласної ради. Ба більше, саме йому дісталося керування обласним осередком ВО «Батьківщина».

Впродовж 2014-2015 року Крисак виконував обов’язки голови обласної адміністрації, а після призначення Степана Барни став його першим заступником.

 

Івану Крисаку найчастіше пригадують два скандали: захоплення  земель і майна у рідному селі Ангелівка відкритим акціонерним товариством, яке знаходиться під контролем його родини, а також підписання ліцензії фірмі, котра встановлює у Тернополі котельні на торфі.

 


Поділитись:
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x