Главная > новини тернопільщини > Ще одному кандидату у Верховну Раду від Тернополя відмовили в реєстрації

Ще одному кандидату у Верховну Раду від Тернополя відмовили в реєстрації

14.06.2019 11:55


Центральна виборча комісія своєю постановою № 990 від 12 червня 2019 року відмовила в реєстрації Тарасову Івану Олеговичу як кандидату від Ліберально-демократичної партії України по одномандатному виборчому округу №163 (м.Тернопіль). Причинами такої відмови є недоліки в поданих для реєстрації документів, а також порушення термінів та порядку внесення грошової застави і відсутність підтверджуючого документу про її внесення.

 

Виходячи зі змісту постанови ЦВК, відомо, що однією із причин відмови є незазначення в заяві про згоду балотуватися кандидатом у народні депутати України відповідного зобов’язання в разі обрання депутатом про припинення діяльності, яка відповідно до Конституції України та законів України є несумісною з мандатом народного депутата України, а також помилки в автобіографії.

 

Зокрема, як зазначено в тексті самої постанови, що “на порушення вимог пункту 3 частини першої статті 55 Закону заява Тарасова І.О. про згоду балотуватися кандидатом у народні депутати України від Ліберально-демократичної партії України не містить зобов’язання в разі обрання депутатом припинити діяльність, яка відповідно до Конституції України та законів України є несумісною з мандатом народного депутата України. Також усупереч вимогам пункту 4 частини першої статті 55 Закону в автобіографії Тарасова І.О. не зазначено відомостей щодо громадської роботи (в тому числі на виборних посадах). За таких обставин передбачені пунктами 3, 4 частини першої статті 55 Закону документи вважаються не поданими.”

 

Ще однієї причиною є порушення термінів та порядку внесення грошової застави та відсутність підтверджуючого документу в переліку поданих документів для реєстрації.

 

Зокрема в постанові йдеться про те, що “за змістом ч.2 статті 56 Закону політична партія, яка висунула кандидата в народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі, кандидат у народні депутати України, який балотується в одномандатному виборчому окрузі в порядку самовисування, після початку виборчого процесу та до подання документів Центральній виборчій комісії для реєстрації вносить на спеціальний рахунок Центральної виборчої комісії грошову заставу в розмірі десяти розмірів мінімальної заробітної плати. Проте на порушення зазначеної вимоги Закону Ліберально-демократична партія України у визначений Законом строк не внесла на спеціальний рахунок Центральної виборчої комісії грошової застави. Документа про внесення вказаною політичною партією грошової застави до Центральної виборчої комісії разом із документами щодо реєстрації кандидата в народні депутати України Тарасова І.О. не подано”.

 

Також в постанові зазначено, що “натомість на спеціальний рахунок Центральної виборчої комісії від Тарасова І.О. надійшли кошти у розмірі 41 730 грн, про що подано квитанцію АТ КБ "ПриватБанк" від 7 червня 2019 року. Отже, передбачений пунктом 6 частини першої статті 55 Закону документ про внесення грошової застави відповідно до статті 56 Закону відсутній.”

 

В резолютивній частині постанові зазначено, що ЦВК постановляє відмовити в реєстрації кандидата в народні депутати України Тарасова Івана Олеговича, висунутого Ліберально-демократичною партією України в одномандатному виборчому окрузі № 163 на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року та повернути Тарасову І.О. внесені ним на спеціальний рахунок Центральної виборчої комісії кошти.


Поділитись:
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x