Главная > новини тернопільщини > СБУ «пов’язало» тернопільських чиновників, котрі наживалися на закупівлі газу

СБУ «пов’язало» тернопільських чиновників, котрі наживалися на закупівлі газу

27.01.2020 10:50


Розтрату 7,5 мільйонів гривень з бюджету вдалося зекономити тернопільським спеціалістам СБУ. Правоохоронці викрили «схему», завдяки якій посадовці райдержадміністрацій незаконно збагачувалися на закупівлі газу для соцоб’єктів. Блакитне паливо чиновники купували за завищеними цінами.


Закупівлі газу за завищеними цінами в інтересах комерційних підприємств здійснювалася впродовж двох минулих років. Посадовці не зважали на зниження ринкової ціни, і укладали угоди з постачальниками за високими цінами. Збитки державі на момент викриття сягнули 2,5 мільйони гривень. Викриття «схеми»  Тернопільським управлінням СБУ дозволило заощадити 7,5 млн грн, адже угоди почали переукладати за актуальними цінами.

 

Прокуратура за фактом розтрати держмайна розпочала одразу чотири кримінальні провадження. Горе-посадовцям «світить» позбавлення волі на строк від 5 до 8 років.


Поділитись:
Актуальне   
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x