Главная > новини тернопільщини > Рекордсмен з Тернопільщини пробіг босоніж 27 кілометрів

Рекордсмен з Тернопільщини пробіг босоніж 27 кілометрів

13.01.2020 09:34


Василь Шевчук пробіг 27 кілометрів у мінусову температуру босоніж по бездоріжжю. Чоловік щодня бігає без взуття та лише у самих шортах вже понад 20 років. Каже, саме в цьому його секрет гарного самопочуття та здоров’я.

Пан Василь займається зимовим плаванням та бігом. У грудні минулого року він без верхнього одягу та босоніж пробіг 9 кілометрів навколо Тернопільського озера. Цього року вирішив перевершити самого себе і показати кращий результат, пише Реально.

«Хочу донести до людей, що можна бути здоровим без таблеток та інших ліків. Для цього потрібно загартовуватись та старатися вести правильний спосіб життя», — каже пан Василь.

Це вже не перший рекорд Василя Шевчука, а четверте досягнення спортсмена-любителя у «Книзі рекордів Тернополя». Серед раніше встановлених рекордів: найшвидший забіг довкола ставу без верхнього одягу, найтриваліше перебування людини під снігом з головою і без одягу в історії Тернополя та віджимання від підлоги на двох пальцях обох рук — 63 рази за 1 хвилину.
Поділитись:
Актуальне   
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x