Главная > новини тернопільщини > Прикутий до візка тернополянин проінспектував нові автобуси маршруту №35

Прикутий до візка тернополянин проінспектував нові автобуси маршруту №35

13.02.2020 10:02


Віктор Старущак, який пересувається на візку, перевірив водія великого низькпідлогового автобуса 35-го маршруту у Тернополі. Чоловік зняв на відео свою поїздку в громадському транспорті.

Віктора Старущака цікавило, чи опустять йому пандус у новому автобусі чи ні. Як виявилося, його побоювання були марними. 

Чоловік дочекався на 35-й автобус на зупинці біля Кооперативного коледжу. Як саме він опинився у громадському транспорті — не зафільмував, проте вже на зупинці неподалік готелю Галичина Віктор скористався спеціальною кнопкою, чим повідомив водія, що готується до зупинки.

Водій, у свою чергу, опустив пандус, що й передбачають його службові інструкції. Пан Віктор щиро подякував водієві за його роботу. 
З великими низькопідлоговими автобусами в Тернопіль прийшов справжній сервіс для людей з обмеженими можливостями.

Довідка:
Основні переваги для міста та містян від закупівлі низькопідлогових комунальних автобусів:

1.Комфорт. Саме так, комфортний громадський транспорт, просторий салон, чистота – це перевага низькопідлогових автобусів.
2.Доступність низькопідлогових автобусів для людей з інвалідністю. Люди з інвалідністю мають вільно користуватися транспортом щодня.
3.Усі пільгові категорії без обмежень, а також пенсіонери, учні та студенти щодня їздять у комунальних автобусах і тролейбусах БЕЗКОШТОВНО.
4.На зупинках громадського транспорту частково встановлено монітори з похвилинним розкладом. 
5.Підконтрольність комунального транспортного підприємства міській раді. 
Тому міська рада продовжує працювати, щоб у Тернополі було більше великих і комфортних автобусів. Вже незадовго очікуємо на нові автобуси для Тернополя. Місто зацікавлене купувати більше транспорту однієї марки, бо їх обслуговування стандартизоване і, відповідно, дешевше.

За матеріалами Тернопільських ЗМІ.


Поділитись:
Актуальне   
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x