Главная > новини тернопільщини > Портрет Бандери розмістили у церкві на Тернопільщині

Портрет Бандери розмістили у церкві на Тернопільщині

06.08.2015 17:59


Вітраж із зображення батька провідника ОУН Степана Бандери отця Андрія встановили у храмі Успіння Пресвятої Богородиці в смт. Козова.

 

Поруч із вітражем Бандери – лик блаженного Микити Будки. Вітражі встановили до храмового празнику парафії. Вітражі виконані у техніці Тіффані. Також там відновили історичний вигляд іконостасу. Урочисте освячення вітражів та відновленого вівтаря відбудеться 28 серпня.

 

Постуляційний центр беатифікації та канонізації святих УГКЦ завершує збір документів у справі беатифікації (тобто проголошення блаженним) отця Андрія Бандери, батька провідника ОУН Степана Бандери. Життя і праця отця Андрія є прикладом і уособленням долі тисяч греко-католицьких священиків, які померли мученицькою смертю за віру і свою Церкву.

 

22 травня 1941 року, за місяць до початку Другої світової війни, отця Андрія і його доньок Марту і Оксану заарештували. На п’ятий день арешту його етапували в Київ, у третє управління НКВС УРСР.

 

10 липня 1941 року отця Андрія Бандеру розстріляли. Лишень у 1992 році родина дізналась про долю свого батька. У цьому ж році він був реабілітований прокуратурою, тобто визнаний невинним в інкримінованих йому більшовиками злочинах. Донині невідомо, де поховані останки отця.


Поділитись:
Актуальне   
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x