Главная > новини тернопільщини > Понад 80 тисяч мешканців Тернопільщини подали заявки на виплату зекономлених субсидій

Понад 80 тисяч мешканців Тернопільщини подали заявки на виплату зекономлених субсидій

11.08.2017 11:22


Ці дані оприлюднили у відділі соціальних доплат управління соціальних гарантій захисту населення в облдержадміністрації. Приблизна сума, що має бути сплачена - 52 млн 956 тис грн.

 

Станом на 28 липня з усієї Тернопільської області департамент соціального захисту отримав 82 тисячі 675 заявок від людей щодо виплати частини невикористаних субсидій.

Найбільше відшкодувати собі кошти прагнуть мешканці Зборівського (93,8%), Чортківського (88,4%) і Гусятинського районів (80,4%). А найменше заяв отримали від мешканців міста Тернопіль (44, 9%)

До слова, понад дев’ять тисяч домогосподарство отримали відмови у перерахунку субсидій через заборгованість оплати комунальних послух більш ніж на два місяці, пише “Тернопіль житлово-комунальний”.

Усім, хто ще неп подав заявку на виплату коштів, слід звернутись до 31 серпня в Управління соціальної політики за адресою: Тернопіль, вулиця Лисенка, 8, кабінет 11 або до сільських рад.


Поділитись:Актуальне   
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.


 

новини

 

 

 

Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x