Главная > новини тернопільщини > «Понад 4 мільйони гектарів землі уже є власністю іноземних компаній», - Апостол

«Понад 4 мільйони гектарів землі уже є власністю іноземних компаній», - Апостол

10.01.2019 16:40


Понад чотири мільйони гектарів землі уже є власністю іноземних компаній і перестали бути українськими. На черзі на оформлення ще близько трьох мільйонів гектарів.


Про це повідомив депутат Верховної Ради попереднього скликання, радник глави МВС Михайло Апостол.

«Не вірю, що про це не знають очільники держави і нардепи. А чому мовчать і нічого не роблять уже майже 30 років? Питання риторичне», - написав він у соцмережі.


На думку Михайла Апостола, мораторій на продаж землі сільськогосподарського призначення не впливає на існування тіньового ринку землі,який процвітає в Україні уже багато років. Політик пояснив, що мораторій - це просто моральний запобіжник,який зовсім не призупиняє таких незаконних дій у земельних відносинах,як самозахоплення, рейдерство,корупція,мінімізація податків,безстрокова оренда, обмін земельними ділянками, заповіти,застава землі під фінансові зобов’язання.

Михайло Апостол переконаний, що непродовження мораторію просто дає можливість всі ці дії узаконити і стимулює скупляти землю за різними шахрайськими схемамиза мінімальну ціну.

«Справжнім мораторієм, як це прийнято у всіх розвинених країнах світу,є закон про обіг земель сільськогосподарського призначення,в якому мало би бути вказано:хто має право купувати, де проживати,яку мати освіту, досвід роботи, по якій мінімальній ціні,який державний орган має це контролювати...У нас закону немає, немає запобіжника, проте є тіньовий ринок», - зазначив політик.

Поділитись:
Актуальне   
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x