Главная > новини тернопільщини > Поліція візьметься за жебраків на автовокзалі Тернополя

Поліція візьметься за жебраків на автовокзалі Тернополя

19.06.2017 13:56


Мешканці Тернополя зібрали достатню кількістю підписів під петицією про заборону жебраків на автовокзалі. Зокрема, тернополяни вимагають, щоб в циган вилучали дітей, яких примушують злидарювати.

 

Наприкінці травня ми писали про те, як тернополянин Віталій Подмарьков зареєстрував електронну петицію щодо жебрацтва на головній автобусній станції міста.

Він посилаючись на статтю 150-1 Конституції України, він вимагає карати батьків та осіб, що примушують дітей випрошувати гроші.

 

Після того, як петиція набрала необхідних 300 голосів, її розглянули в міській раді. Та самостійно вирішити це питання чиновники з мерії не в змозі.

 

Тож, на підставі фактів петиції з міськради направили звернення до відділу Національної поліції в Тернопільській області та в управління патрульної поліції вживати заходи із реагуванням щодо чинного законодавства України. Передає “Номер один”.

 

 


Поділитись:Актуальне   
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.


 

новини

 

 

 

Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x