Главная > новини тернопільщини > Покровителі "Руского міра" отримають жирні посади у Тернополі?

Покровителі "Руского міра" отримають жирні посади у Тернополі?

11.08.2017 09:10


За останні роки на долю Українського народу випало багато переживань. Поки патріоти мужньо боронять Східні землі від загарбницьких рук кремлівського окупанта, свої темні справи продовжує окупант внутрішній. Говорити про те, що банда Януковича та його посіпак, зникла разом з ним абсолютно беззмістовно. Поплічники старого режиму виростають як гриби після дощу, діють відкрито та агресивно і немає цьому кінця краю.

 

Солодка парочка Королевська та Єфремов третій рік займаються фінансуванням терористів «ЛДНР» та уникають оподаткування за допомогою маріонетних «республік». Королевська свого часу була лідером Української соціал-демократичної партії, яка згодом була перейменована у партію «Україна – Вперед!». Саме ця особа була активним фігурантом Антимайдану та агітатором «російської весни». І звісно в такій ситуації не обійшлось без підтримки посіпак у областях, пише "Збудовано у Тернополі".

 

В особі Збриського Василя Королевська знайшла підтримку на Тернопільщині. Збриський добре знаний в антимайданівських колах, близький друг опального регіонала Валентина Хоптяна та довірена особа Наталії Королевської. Ключовий фігурант скандалу, який посягнув на святе – на здоров’я наших дітей. Будучи на посаді в.о. директора Тернопільського обласного Фонду соціального страхування Василь Збриський, нібито вимагав «відкату» від керівника дитячого табору, для перемоги у конкурсі з оздоровлення дітей у розмірі 17%, мотивуючи це тим що 2% він залишить собі а решта мусить відвести на Київ. Тоді, завдяки впливовим друзям і значній сумі коштів йому вдалось «погасити» скандал і «відмазатись» від правоохоронних органів. Але ми чудово розуміємо, що особа, яка спробувала вкрасти раз, обов’язково повернеться до цього знову. Політиків колишніх не буває, зрештою злодіїв теж, також варто врахувати те, що у Василя Збриського були висококваліфіковані вчителі - Наталія Королевська, Олександр Єфрємов, Валентин Хоптян. Недурно будучи держслужбовцем пан Василь здужав придбати собі Porsche Cayenne державний номерний знак ВО0195КМ, вартість якого щонайменше 3 000 000 грн. Беззаперечно, що така одіозна фігура зацікавить і НАБУ.

 

Що ж цього разу задумав пан Василь? Звісно він не готовий до важкої праці і його цікавить лише можливість легкої наживи. Зараз він завдяки своїм зв’язкам з особами, котрі мали неабиякий вплив в період диктаторського режиму Януковича, і змогли зберегти його і дотепер претендує на посаду керівника ПАТ "ДПЗКУ" "Тернопільський КХП". Надзвичайно ласий шматок. Тим паче, що раніше режим Януковича вже робив спроби і доволі успішні в розкраданні ДАК «Хліб України». Громадськість Тернопільщини переконана, що колишній поплічник Королевської Василь Збриський буде продовжувати справу своїх ідеологів. Немає жодної гарантії, що Василь Збриський не прикладеться до ласого шматка і не простягне своєї руки до державного майна.

 


Поділитись:Актуальне   
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.


 

новини

 

 

 

Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x