Главная > новини тернопільщини > Поблизу набережної тернопільського ставу відкопують підземну церкву

Поблизу набережної тернопільського ставу відкопують підземну церкву

27.07.2017 13:53


У Тернополі 24 липня розпочались справжні археологічні розкопки, які триватимуть до Дня міста.

 

Дослідники збираються відкопати бастіон та підземну церкву неподалік замку. В такий спосіб хочуть зберегти археологічні пам’ятки в центральній частині міста.

 

“Збираємось відновити древні вали, в’їзну браму, а також на дослідження цієї території плануємо відкрити фундамент старих будівель, що існували біля замку. Там були казарми, конюшні… З цього можна зробити відкриту наземну експозицію і це стане новим туристичним об’єктом, та врешті-решт, людям буде простіше зрозуміти, де знаходиться наш замок”, - розповів знімальній групі “ТТБ” голова ГО “Сity Project” Андрій Кір.

 

Також розкопки проводитимуть біля обласної прокуратури на вулиці Листопадовій. Тут мають знайти вхід, котрий з’єднує підземну церкву із Катедрою.

 

Археологи вважають, що ці дослідження внесуть зміни в історію міста. В тому числі, можливі корективи щодо дати заснування Тернополя.

Допомагають здійснювати розкопки студенти історичного факультету ТНПУ ім. В. Гнатюка.

 


Поділитись:
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x