Главная > новини тернопільщини > Після скандалу із Бабкіним у Тернопіль можуть не пускати “проросійських” музикантів

Після скандалу із Бабкіним у Тернопіль можуть не пускати “проросійських” музикантів

12.10.2017 10:19


В Тернопільській ОДА 9 жовтня відбулось екстренне засідання постійної комісії із питань духовності та культури.

 

До зустрічі запросили директора драмтеатру Бориса Репку та молодих активістів із ГО “Сокіл” та “Правий Сектор”. Обговорювали ситуацію зі скасування концерту харківського виконавця Сергія Бабкіна. Нагадаємо, співак відмінив концерт після заяви громадських організацій Тернополя.

 

Керівник театру Борис Репка пояснив, що навіть без втручання ГО, він міг не дозволити Бабкіну виступати в драмтеатрі, оскільки не отримав договору від ініціаторів проведення концерту.

 

Голова комісії Михайло Тимошик переконаний, що дирекція мала заздалегідь перевірити наявність цього договору в інтернеті. Так само моніторити чи займаються ці люди виступами в Російській Федерації.  Він звинуватив дирекцію театру в тому, що вони не відреагували негативно, коли побачили афіші співака у місті.

 

Представники “Правого Сектору” взагалі вказують на недогляд щодо концерту з позиції СБУ. На їхню думку, служба безпеки повинна була “не допускати приїзд  проросійського співака”. До слова, Сергій Бабкін громадянин України, що мешкає разом із сім’єю в Харкові.

 

Як результат зібрання, вирішили направити заяви в СБУ та Міністерство культури з проханням отримати список людей, які впродовж 2014-2017-го років гастролювали по РФ, повідомляє “За Збручем”.

 

Учасники зборів навіть збираються піднімати питання про заборону концертів на Тернопільщині осіб, які виступають в Росії чи окупованих територіях, на наступній сесії обласної ради.

 


Поділитись:Актуальне   
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x