Главная > новини тернопільщини > Підрахували, скільки мешканців області захворіли на рак впродовж року

Підрахували, скільки мешканців області захворіли на рак впродовж року

05.02.2020 16:52


У Тернопільському обласному Центрі громадського здоров’я підрахували, скільки людей захворіли на рак в регіоні впродовж 2019 року. Кількість онкохворих у порівнянні з 2018 роком зросла в області на 2,6%. У 2019 році зареєстрували на 64 нових випадків раку більше: страшна хвороба «скосила»  3482 особи.


Найбільше жертв раку у Тернополі, Тернопільському, Козівському, густинському та Підгаєцькому районах.Всього на диспансерному обліку з приводу онкологічних захворювань в Тернопільській області перебуває 26140 пацієнтів. 

Як зазначають медики, часто рак виявляли у запущеній стадії: 21,4% випадків були саме такими. Страшна статистика вражає: через онкологію у 2019 померли 1674 жителі краю. Найчастіше чоловіків «з’їдає» раку легенів (17,3%), а жінок – пухлини в молочних залозах (20,5%).Поділитись:
Актуальне   
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x