Главная > новини тернопільщини > Підприємства Тернопільщини поповнили бюджет на 8,8 млн грн

Підприємства Тернопільщини поповнили бюджет на 8,8 млн грн

06.02.2020 11:01


У січні цього року платники податків - юридичні особи Тернопілля сплатили до Зведеного бюджету України 8,8 млн грн податку на прибуток. Це перевищило очікувані надходження на 86,2 відс., отож додатково до скарбниці спрямували 4 млн гривень. 

При цьому до державного бюджету перерахували 7,9 млн грн, а до місцевих бюджетів – 900 тис. гривень. Фактично скарбниці додатково отримали відповідно 3,6 млн грн та 400 тис. гривень. Адже реальна сплата перевищила очікувану на 85,5 відс. та 92,7 відс. 

З початку 2020 року до загального фонду зведеного бюджету платники також спрямували 298,5 тис. грн частини чистого прибутку (доходу) господарських організацій, що майже в 9,7 раза перевищило очікувану сплату.

Нагадаємо, що порядок обчислення та сплати податку на прибуток підприємств визначено статтею 137 Податкового кодексу України. Платіж нараховується платником самостійно. Базова ставка податку на прибуток підприємств становить 18 відсотків.


Джерело: сектор комунікацій  Головного управління ДПС у Тернопільській області

Поділитись:
Актуальне   
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x