Главная > новини тернопільщини > Підприємець з Тернопільщини розтратив кошти, виділені на ремонт сільської дороги

Підприємець з Тернопільщини розтратив кошти, виділені на ремонт сільської дороги

13.09.2018 21:46


Хотів залізти в кишеню громаді – опинився на лаві підсудних. На Тернопільщині спіймали ще одного любителя розтрати бюджетних коштів. Замість закупівлі усіх необхідних матеріалів та проведення капітального ремонту дорожнього покриття в одному із сіл Кременецького району, директор підприємства просто привласнив собі бюджетні гроші.

 

З місцевої казни горе-керівник поцупив сто сімнадцять тисяч гривень. Саме таку суму мало бути витрачено на закупівлю піщано-щебеневої суміші та бітуму.

У ході досудового розслідування нечистий на руку підприємець відшкодував частину збитків. До держбюджету району порушник спромігся повернути двадцять дев’ять з половиною тисяч гривень. Кременецький районний суд вже виніс вирок щодо дій крадія. Колишній очільник підприємства нестиме покарання за частиною 1 статті 191 Кримінального Кодексу України.

Крім того, чоловік сплатить у дохід держави невідшкодовану шкоду в розмірі ста сорока семи з половиною тисяч гривень, – інформують у прокуратурі. 


Поділитись:
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x