Главная > новини тернопільщини > Паводок у Монастириському районі гірший, ніж у 2008 році — місцеві жителі

Паводок у Монастириському районі гірший, ніж у 2008 році — місцеві жителі

25.06.2020 08:08


Мешканці 3 населених пунктів: Устя Зелене, Коропець та Вістря зібрали свої речі. Людей евакуйовують з домівок через вихід Дністра з берегів.Паводок поки не добрався до осель людей, та встиг охопити сільськогосподарські угіддя.

Житель Вістрі Михайло Дячек зняв на відео, як річка розлилася сільськими вулицями. За словами чоловіка, вода все прибуває. Рукав Дністра залив частину села Вістря по коліна, йдеться в сюжеті Суспільного.

"Вода дуже холодна. Люди готуються їхати.Збирають речі," - коментує відео пан Михайло.

А от в Усті-Зеленому Дністер перелився через дамбу. 150 жителів села вже евакуювали.

"Це вже серйозно. В цьому році повінь гірша, ніж була у 2008 році, - каже житель Усті-Зеленої Василь Нич. - Люди готові їхати. Кожен має десь родину. Біля церкви, на виїзді з села, там вище. Вода туди не доходить. Їдемо туди".

У Коропці евакуюють мешканців 30 будинків. Підтоплена одна господарська будівля та одна закинута. За словами керівника ДСНС області Віктора Маслея, рівень води за добу піднявся на 0,5 - 1,5 метри. Водночас у Регіональному офісі водних ресурсів заспокоюють. "Рівень надходження хвилі води зі сторони Івано-Франківської області поступово зменшується. Хвиля стає вищою, та інтенсивність прибуття води зменшується. Тому у нас є надія, що за деякий час зупиниться хвиля підйому, а рівень води буде падати," - зазначає заступник начальника Регіонального офісу водних ресурсів Олег Озеранець .
Поділитись:
Актуальне   
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x