Главная > новини тернопільщини > Патрульні поліцейські оштрафували тернопільського чиновника

Патрульні поліцейські оштрафували тернопільського чиновника

24.10.2016 19:13


Правоохоронці притягнули до відповідальності посадовця, який відповідав за утримання доріг Тернополя. Чиновник зобов’язаний сплатити 1020 грн. за неналежне виконання своєї роботи.

 

Як повідомляють в Управлінні патрульної поліції Тернополя, патрульні 20 днів проводили обстеження вулиць разом з чиновниками міської ради. Результати перевірки – невтішні. Вимогам державного стандарту не відповідають 764 дорожні знаки, а 385 просто відсутні. Розмітка теж є далеко не на кожній тернопільській дорозі. Особливої уваги потребують Микулинецька, Троейбусна, Новий Світ, Бережанська, Львівська та Бродівська.

 

Незадовільною визнали і інтенсивність ремонту доріг. Комунальники «забули» залатати 22,3 тис. м2 ям. Патрульні звернули увагу і на неналежне освітлення 174 пішохідних переходів.

 

Листи з переліком недоліків патрульні надіслали Сергію Надалу та управлінню ЖКГ.


Поділитись:
Актуальне   
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x