Главная > новини тернопільщини > Папа Римський позбавив сану 9 монахів із Тернопільської області

Папа Римський позбавив сану 9 монахів із Тернопільської області

21.03.2018 13:24


Ще 9 лютого цього року Святійший отець Франциск затвердив декрети Архиєпископа і Митрополита Василя (Семенюка).

 

У декретах йдеться про виключення із числа монахів 9 священнослужителів Тернопілля.

У список потрапили ієромонах Антоній-Григорій (Роман Планчак), ієромонах Андрій (Микола Костевський), брат Макарій (Микола Кошарський), брат Йоан (Михайло Ратич), брат Вартоломей (Андрій Зубрицький), брат Яков (Дмитро Сасін), брат Пантелеймон (Іван Василик), брата Мар’ян (Муховський), брат Микола (Хахула). Це рішення Святішого Отця є остаточним і не може бути оскаржене, пишуть на сайті УГКЦ.

Екс-монахи служили у монастирі Святого Теодора Студита в селі Колодіївка Тернопільської області. Мешканці України знають про цей монастир, адже там відбувалися моління за хворих та екзорцизм – вигнання злих духів з людей.

Сьогодні 9 вигнаних з Тернопілля монахів перебувають у селі Посіч Івано-Франківської області.

Після підписання Папою відповідного декрету вищеперераховані 9 монахів втрачають можливість служити , носити чернечий одяг, займатися екзорцизмом та представляти інтереси української греко-католицької церкви.

Усе це сталося після того, як один із монахів, отець Роман Планчак, почав поширювати інформацію, мовляв одна із сестер монастиря Марія Баран  чує голос Господа.

Далі у монастир направили перевірку, отці встановили численні порушення дисципліни та зловживання становищем деяких монахів.

Ну а згодом уже були написані відповідні декрети на ім’я папи Римського.

 


Поділитись:
Актуальне   
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x