Главная > новини тернопільщини > Один із найбагатших чиновників Тернопільщини розповів про статки своєї сім'ї

Один із найбагатших чиновників Тернопільщини розповів про статки своєї сім'ї

17.04.2019 14:00


Мова йде про родину заступника голови Тернопільської обласної державної адміністрації Ігоря Вонса.


За даними видання Репортер, родина чиновника, за минулий 2018 рік заробила більше шести мільйонів гривень, при чому левову частку - 4 936 881 гривень від підприємницької діяльності отримала дружина Ігоря Вонса - Мар'яна Володимирівна. Також за минулий рік жінка заробила 60 тисяч гривень роботи за сумісництвом та 10 тисяч 320 гривень державної соціальної допомоги при народження дитини. 


Сам же чиновник вніс у сімейну казну за минулий рік 324 930 гривень зарплати на посаді заступника голови ТОДА у  і ще майже 800 тисяч гривень Ігор Васильович отримав у якості роялті - винагорода за право користування авторськими чи суміжними правами. 


З нерухомості, родина заступника голови ТОДА має дві квартири у Тернополі, площами - 287,3 метра квадратних та 68,1 метр квадратний, а також будинок у Збаразькому районі, площею 84,3 метри квадратних.


Крім того у родині Вонсів є дві земельних ділянки площами - 2500 та 961 метрів квадратних.


Щодо транспорту, то на Мар'яну Володимирівну Вонс зареєстровано автомобіль "Ауді Q 7".


Вдома родина чиновника зберігає 40 тисяч доларів і ще 650 тисяч гривень, та близько 500 тисяч гривень на банківських рахунках.

Поділитись:
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x