Главная > новини тернопільщини > Очевидців трагедії у батальйоні "Збруч" просять про допомогу

Очевидців трагедії у батальйоні "Збруч" просять про допомогу

09.10.2015 08:50


Тих, на чиїх очах 1 лютого 2015 року у розташуванні батальйону територіальної оборони "Збруч" у Херсонській області стався вибух боєприпасів, просять допомогти. 12 жовтня у стінах міськрайонного суду в Тернополі відбудеться суд над обвинуваченим, однак той може уникнути відповідальності.

 

Прохання допомогти встановити справедливість розмістила у соцмережах дівчина одного із загиблих бійців батальйону Назарія Кулинця Надія:

 

"Хлопці - військові,які служили у батальоні "Збруч" і були свідками події 1 лютого,від якої загинуло 6 військовослужбовців, прошу завтра з'явитись у міськрайонний суд по вул.Котляревського,34 на 11.00 годину. Звинуваченого хочуть виправдати і він відмовляєтья від даних показань. В батьків загиблих вже зникла віра в те,що звинувачений зможе понести покарання,бо з нашої сторони немає жодних свідків.
Було ж багато обпечених і просто свідків події, ваші свідчення там потрібні! Суд ще відбуватиметься 12 числа в 11 годині..."

 


Поділитись:
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x