Главная > новини тернопільщини > Не всі тернопільські нардепи голосували за новий виборчий кодекс

Не всі тернопільські нардепи голосували за новий виборчий кодекс

11.07.2019 16:40


Сьогодні Верховна Рада ухвалила новий виборчий кодекс, котрий передбачає скасування «мажоритарки» та відкриті виборчі. Списки. Свої голоси «ЗА» віддали 230 народних обранців, серед яких і представники Тернопільщини.

 

На сайті парламенту вже опубліковані дані щодо поіменного голосування. Необхідність нового виборчого кодексу виникла давно і була підтримана громадським сектором. Втім, не усі представники Тернопільщини в парламенті дослухалися до вимог суспільства.

ПРОТИ скасування «мажоритарки» і відкритих списків проголосував нардеп Олег Барна. Водночас його однопартійці Тарас Юрик, Микола Люшняк, Ігор Побер підтримали проєкт нового виборчого кодексу. "За" проголосували також «народнофронтівець» Роман Заставний, «самопомічівець» Тарас Пастух.

 

Позафракційний «свободівець» Михайло Головко був відсутній під час голосування.


Поділитись:
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x