Главная > новини тернопільщини > Наприкінці тижня в Тернополі відбудеться мульти-фестиваль для молоді

Наприкінці тижня в Тернополі відбудеться мульти-фестиваль для молоді

19.06.2017 17:07


Щорічно в місті організовують фестиваль “Студентська республіка”. Це найбільша подія для студентів за весь рік, розповідають організатори. Що ж цікавого підготували цього року?

 

“Освіта - ключовий напрям нової індустріалізації” - така головна тема цьогорічного фестивалю. За серйозною назвою стоять різного роду ігри,  конкурси, квести та міні-фестивалі.

 

З 23 до 25 червня в парку Топільче на Козацькому острівку талановита і розумна тернопільська молодь гратиме “Мафію”, шукатиме найкмітливішого на “Фестивалі  інтелектуальних здібностей”, проведе спартакіаду, фестиваль аматорського кіно, а також оберуть найкрасивішу дівчину в конкурсі “Перша леді”. А розважатимуться вечорами на “Нічній тусі”.

 

Нагадаємо, фестиваль “Студреспубліка” щорічно відбувається в різних містах України вже 19 років. Організатори розповіли “Добі”, що цього року також буде потужний футуро-дискурс, де не просто говоритимуть про майбутнє, але й творитимуть його.

Один з численних семінарів стосуватиметься  Google Home - прототип штучного інтелекту.


Поділитись:Актуальне   
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.


 

новини

 

 

 

Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x