Главная > новини тернопільщини > Найефективніше вкладання коштів "ковідного фонду" — на доплати тернопільським поліцейським

Найефективніше вкладання коштів "ковідного фонду" — на доплати тернопільським поліцейським

11.09.2020 12:21


У квітні, коли стало зрозуміло, що для подолання коронавірусу та його наслідків знадобиться чимало грошей, Кабмін ініціював створення спеціального стабілізаційного фонду. Щоб наповнити цей фонд грошима, довелося забрати гроші з фінансування освітніх, культурних та спортивних проєктів, програм регіонального розвитку, енергоефективності тощо. В результаті, був створений спеціальний фонд, що становив майже 65 мільярдів гривень, котрі і мали піти на подолання епідемії та її наслідків.


Згодом більша частина грошей з цього фонду, а саме 35 мільярдів спрямували на так зване “велике будівництво доріг”. Чимало публікацій свідчать, що гроші розійшлись по непрозорих “схемах”. Можна багато сперечатись про доцільність закатування ковідних грошей в асфальт. Скажімо, в уряді та «Слузі народу» неодноразово пояснювали, що, оскільки, через коронавірус збільшилося безробіття, то зведення доріг по новому запустить економіку та дасть нові робочі місця.


Та найефективнішим витрачанням ковідних коштів виявилось фінансування міністерства внутрішніх справ. Міністерство Арсена Авакова отримало 2,7 мільярдів для надання додаткової доплати правоохоронцям з так званого ковідного фонду. Тепер поліцейські відпрацьовують, доплати складаючи протоколи на вчителів та підприємців у містах, які уряд з міркувань політичної далекоглядності відніс до “червноної зони”. Боротьба уряду з ковідом триває. 
Поділитись:
Актуальне   
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x