Главная > новини тернопільщини > На Тернопільщині знайшли неповнолітніх дівчат, що втекли з інтернату

На Тернопільщині знайшли неповнолітніх дівчат, що втекли з інтернату

12.07.2018 12:22


Упродовж кількох днів на теренах нашої області розшукували вихованок районних шкіл-інтернатів. Першою на втечу наважилась шістнадцятирічна підопічна навчального закладу, що в Новому Селі Підволочиського району.

 

Дитина накивала п’ятами під час того, як перебувала на лікуванні в Кременецькому дитячому психо-неврологічному оздоровчому санаторії. На щастя, малолітня краянка не постраждала поки перебувала за межами закладу.

 

Другою в той же проміжок часу свій бунтарський характер проявила п’ятнадцятирічна учениця Бережанської школи-інтернату. Дитину шукали практично усі небайдужі жителі райцентру та прилеглих населених пунктів.

 

Наразі обох неповнолітніх втікачок передали під пильний нагляд та опіку їхніх педагогів. Поліціянти закликають вихователів бути обачними, аби уникнути ймовірних трачі них наслідків через необдумані вчинки підлітків. 


Поділитись:
Актуальне   
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x