Главная > новини тернопільщини > На Тернопільщині з 200 перевізників лише 3 платять податки

На Тернопільщині з 200 перевізників лише 3 платять податки

24.10.2017 09:40


За інформацією  Чортківської ОДПІ ГУ ДФС у Тернопільській області лише три особи, які надають послуги таксі, зареєстровані як приватні підприємці та, відповідно, сплачують податки до державного і міського бюджетів. Усього у Чорткові близько 200 перевізників.

 

Із представниками цього бізнесу днями зустрівся заступник міського голови Чорткова Роман Тимофій, повідомляють у прес-службі ради.

Посадовець порекомендував присутнім об’єднатись у спілку перевізників, обрати голову, заступника, секретаря, які в подальшому стануть координаторами їх діяльності у галузі перевезення пасажирів, сприятимуть приведенню напрямків господарської діяльності до вимог чинного законодавства у сфері перевезень пасажирів, співпрацюватимуть з місцевою владою на взаємовигідних умовах.

 

“Ми повинні знайти компромісне рішення, бо усі суб’єкти підприємницької діяльності мають працювати в правовому полі. Пропоную найближчим часом провести ще одну зустріч за участі представників податкової інспекції, управління Пенсійного фонду, які нададуть вам необхідні роз’яснення”, - сказав Роман Тимофій.

 


Поділитись:Актуальне   
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x