Главная > новини тернопільщини > На Тернопільщині відремонтованими дорогами зв’яжуть два духовні центри: Зарваницю та Почаїв

На Тернопільщині відремонтованими дорогами зв’яжуть два духовні центри: Зарваницю та Почаїв

13.02.2019 11:35


Вантажопотік відремонтованими дорогами, які входять у проект Go Highway, за минулий рік зріс утричі.


Про це заявив в ефірі телеканалу «Еспресо» Богдан Юлик, начальник Служби автомобільних доріг у Тернопільській області.


Якщо у 2017-му році середня інтенсивність руху дорогами М-09 (Львів – Рава-Руська) та  М-12 (Стрий — Тернопіль — Кропивницький — Знам'янка (через Вінницю)) становила  заледве 10 тис. автомобілів за добу, то після капітального ремонту виросла до 30 тисяч, а на окремих ділянках – до 40 тис. автівок. "Це свідчить про те, що Тернопільською областю стали більше їздити, більше возити різної продукції.  Ремонт цієї дороги – це якраз економічна складова, розвиток економічного потенціалу регіону. Розвиваються об’єкти сервісу, почали будувати логістичні центри. Це є додаткові робочі місця. Додаткові податки", - зазначив Богдан Юлик.


У планах на 2019 рік  ремонт доріг  М-19 (Доманове – Порубне)  та М-18 (Івано-Франківськ — Бучач — Тернопіль.), які зв’яжуть  два духовні та туристичні центри Тернопільщини: Зарваницю та Почаїв. «Ми пропонуємо туристам – проїдьте через нашу область, відвідайте два релігійні центри, завітайте у Тернопіль. І їдьте на курорти Карпат чи відпочинкові комплекси. При цьому зекономите 100 кілометрів, ніж коли їхати через сусідні області» , каже начальник Служби автомобільних доріг у Тернопільській області Богдан Юлик. 


Поділитись:
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x