Главная > новини тернопільщини > На Тернопільщині відбудеться Кубок світу з футболу серед діаспорних команд

На Тернопільщині відбудеться Кубок світу з футболу серед діаспорних команд

31.01.2020 11:54


Чортків готується прийняти турнір, у якому візьмуть участь збірні українців з восьми країн світу. В рамках святкування Дня міста, 8-12 липня, Чортків гостинно розкриє ворота міського стадіону «Харчовик» для ІХ Кубку світу з футболу серед діаспорних команд.

 

«Приймати змагання такого рівня – це велика честь для нашого міста. Кубок серед діаспорних команд є міжнародним турніром, покликаний об’єднати українців зі всього світу та не дати їм забути власного коріння, » – зазначають у Чортківській міській раді.

 

У понеділок, 27 січня, відбулось перше засідання організаційного комітету, у якому взяли участь керівники структурних підрозділів Чортківської міської ради та президент Україно-Іспанської Торгової палати, член Української Всесвітньої Координаційної Ради та Світового Конгресу Українців Михайло Петруняк. На засіданні обговорили актуальні питання щодо організації та проведення кубку, домовившись про наступні оргкомітети у більш широкому форматі.

 

 


Поділитись:
Актуальне   
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x