Главная > новини тернопільщини > На Тернопільщині почала функціонувати двадцять третя поліцейська станція

На Тернопільщині почала функціонувати двадцять третя поліцейська станція

12.07.2018 10:05


Відтепер у Теребовлянському районі побільшає поліціянтів. Нещодавно на території Золотниківської об’єднаної громади відкрили новостворену місцеву поліцейську станцію. Про це повідомляє прес-служба облдержадміністрації.

 

На базі постійно діючого робочого органу виконання своїх професійних обов’язків розпочали троє правоохоронців, за якими закріплено патрульну автівку, – зауважив голова Тернопільської облдержадміністрації.

 

За його словами, станом на сьогодні в межах Тернопільської області функціонує вже двадцять три місцевих поліцейських станції. Для Золотниківської громади реалізація такої ініціативи є неабияк необхідною, оскільки вона охоплює більш ніж двадцять населених пунктів, а це – приблизно вісім тисяч людей. 


Поділитись:
Актуальне   
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x