Главная > новини тернопільщини > На Тернопільщині перевізники збунтувалися через некомпетентність транспортного управління

На Тернопільщині перевізники збунтувалися через некомпетентність транспортного управління

29.11.2017 14:48


27 листопада перевізники області прийшли в облдержадміністрацію, щоб поставити усі крапки над «і».  Власників маршруток та автобусів не влаштовує робота обласного управління розвитку інфраструктури, транспорту та енергозбереження.

 

Перевізники вимагають провести ще один  справедливий конкурс на право перевезення пасажирів та розібратися із власниками маршруток та автобусів, котріо порушують закон.

 

Як передає ТТБ, перевізники вважають попередній проведений конкурс несправедливим, адже  було зафіксовано масу порушень.

 

«Мит надали запит у юстицію по 10 організаціях , які брали участь у конкурсі на перевезення пасажирів, нам юстиція відповіла, що з 10 компаній тільки одна мала право це робити, далі друге порушення – конкурс був 15 числа і того самого дня комісія приймає на роботу нового секретаря і голову комісії, тобто виникає питання як вони були прийняті на ту чи іншу посаду», – розповідає Юрій Собко,  представник ГО «Спілка ветеранів АТО».

 

Перевізники запевняють, що конкурс провели з грубими порушеннями закону.

«З одного приватного підприємця Бойко А.Г . подали документи на конкурс, але в законі чітко сказано, що водій і механік не може працювати на тій самій посаді, так як є на цій фірмі. Про це  ми подали документи 2 числа, конкурс був 15 числа, спершу заяву не взяли до уваги, ми знову подали, – каже Олег Петренко, директор ПП «Гусятин  Автопасаж».  – Та члени конкурсної комісії навіть не розглянули цю заву, то про яку справедливість і прозорість конкурсу на перевезення пасажирів може йти мова».

Чиновники повідомили, що на сьогодні в області створена спеціальна комісія, яка має розібратися у ситуації , що склалася.

«На сьогодні створена комісія, до складу якої не входять працівники обласного управління розвитку інфраструктури, транспорту та енергозбереження, – розповів Микола Павловський, начальник одного з відділів управління. – Тоді ця комісія буде засідати  і вирішувати питання по перевізнику Бойко, а також інших проблемних питаннях».

Перевізників така відповідь не задовольнила, вони збираються йти у прокуратуру, а якщо це не допоможе, то обіцяють перекривати дороги та не випускати автобуси на маршрути. 


Поділитись:
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x