Главная > новини тернопільщини > На Тернопіллі люди сплели 225-метровий вінок

На Тернопіллі люди сплели 225-метровий вінок

11.07.2018 21:26


Вкотре переконатись у тому, що наші краянин неабияк полюблять встановлювати нові й креативні рекорди можна було під час відзначення Дня міста у Теребовлі. Уперше за всю історію святкування Івана Купала місцеві жителі та гості об’єднались, аби втілити феєричний задум.


Люди власноруч із необхідного купальського зілля сплели наразі найбільший в усій Україні трипільський символ – купальський вінок завдовжки у двісті двадцять п’ять метрів. Про це повідомляють у прес-службі Тернопільської облдержадміністрації.

За словами керівника Теребовлянської райдержадміністрації Юрія Ништи, жителі Теребовлі щороку демонструють своєрідний громадський потенціал, що сприяє майбутньому розвитку та розквіту міста. Чим держслужбовець неабияк пишається.


До слова, окрім чималої кількості конкурсів та естафет з нагоди Дня міста публіці презентували виставкову-містерію картин юних художників під назвою «Чари купальської ночі». А величезною приємністю вечора для людей став виступ гурту «Плач Єремії». 


Поділитись:
Актуальне   
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім. 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x