Главная > новини тернопільщини > На що витрачає гроші пенсіонер з Тернопільщини, який виграв мільйон у лотерею? (Відео)

На що витрачає гроші пенсіонер з Тернопільщини, який виграв мільйон у лотерею? (Відео)

14.06.2019 09:58


Григорій Цапура із маленького села на Тернопільщині у лютому 2018 року виграв омріяну суму в мільйон гривень у лотереї “Лото-Забава”.

Чоловік почав грати майже з перших тиражів і наполегливо чекав на свій щасливий лотерейний білет. Удача йому посміхнулася на 967-му тиражі від 18 лютого 2018 року.

Перше, що зробив пан Григорій, після отримання мільйону – придбав нову побутову техніку та почав піклуватися про власне здоров’я. Спершу зробив повне обстеження організму, – пише “Реально”.

“Мені треба міняти суглоби. В Чернівцях є клініка, шведсько-українська ортопедична. Міняють суглоби, там клініка відповідного рівня”, – каже переможець.

Окрім покращення власного здоров’я, чоловік планує придбати нове авто, замість старенького “Ланоса”, якому вже понад 12 років.

Пан Григорій і далі купує лотерейні білети “Лото-Забава”, адже у планах – зірвати джекпот. Але тепер він буде грати заради перемоги не один, а у компанії рідних і близьких, які на власному досвіді переконалися, що в Україні в лотерею виграти можливо.

Детальніше – у сюжеті ЕСПРЕСО.Поділитись:
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x