Главная > новини тернопільщини > На одній з магістралей Тернопільщини – купа техніки (відео з повітря)

На одній з магістралей Тернопільщини – купа техніки (відео з повітря)

19.05.2020 16:43


8-кілометрову ділянку дороги М-19 Доманове-Ковель-Чернівці-Тереблече дорожники Тернопільщини від суботи накривають верхнім шаром покриття. Щебенево-мастиковий асфальтобетон укладають з 275 по 283 кілометри траси. Ремонтований відрізок пролягає попри населені пункти Старий Вишнівець, Вишнівець та Горинка.


Підрядна організація за три дні уклала вже 4500 тонн ЩМА, охопивши майже 3,1 кілометра.

Нагадаємо, поточний середній ремонт траси М-19 у Тернопільській області стартував 21 квітня. Перша ділянка, протяжністю 8 км вже з регенерованою основою та нижнім шаром покриття. У межах населених пунктів шляховики облаштовують тротуари, освітлення та монтують металеве бар’єрне огородження.
Оновлення дороги М-19 на Тернопільщині продовжуватиметься. За амбітним планом Укравтодору поточний середній ремонт чекає 146,5 кілометри.
Поділитись:
Актуальне   
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x