Главная > новини тернопільщини > На лід тернопільського озера продовжують виходити рибаки

На лід тернопільського озера продовжують виходити рибаки

13.03.2018 15:37


Попри погоду та заборону рятувальників, на головній водоймі Тернополя і досі людно. За словами рятувальників, через потепління крига тоншає, тому не варто на неї виходити.

 

Без Табу раніше писало, як у Монастириській 66-річний рибак пішов під кригу на місцевому ставку. Життя чоловікові врятував 24-річний перехожий.

Не зважаючи на нещасні випадки, тернопільські рибаки продовжують нехтувати елементарними правилами безпеки, виходячи на тернопільське плесо.

Надзвичайники кажуть, що у місцях, де крига потемніла, лід стає тоншим. Не варто товкти лід та випробовувати його на міцність ногою, тільки палицею.

Йти по кризі варто, не відриваючи ноги від поверхні.

Якщо так сталося, що ви провалилися, то варто не панікувати, спробувати триматися за шматки льоду, а також кликати на допомогу. Потрібно спробувати корпусом виповзти на лід і так дістатися берега.

 


Поділитись:
Актуальне   
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x