Главная > новини тернопільщини > На гроші олігарха Лабазюка у Бережанах запускають цегельний завод

На гроші олігарха Лабазюка у Бережанах запускають цегельний завод

14.05.2020 09:24


У Бережанах невдовзі відкриють цегельний завод на 140 робочих місць. На даний час він перебуває на фінальній стадії модернізації і вже протягом двох найближчих місяців видасть першу партію продукції.

Cума інвестицій, вкладених у реконструкцію колишнього заводу «Керамік», становить понад 130 млн. грн., повідомив директор ТзОВ «Галицька будівельна кераміка» Ігор Качановецький.

На часі – завершення документального оформлення земельної ділянки та права на користування кар’єром, на яке підприємство має всі дозвільні документи, пише тижневик Номер один.

Очільник області Володимир Труш підписав відповідне розпорядження і відзначив, що для області це насамперед можливість працевлаштування людей, які провернулися з-за кордону. Підприємство впевнено ввійде у десятку найбільших виробників будівельних матеріалів України та забезпечить суттєве наповнення регіонального та центрального бюджетів.

За інсайдерською інформацією нам стало відомо, що до відновлення цегельні у Бережанах має відношення олігарх із Хмельниччини, народний депутат Сергій Лабазюк, котрий у 2004 році закінчив Тернопільську академію народного господарства за спеціальністю «Економіка та управління трудовими ресурсами».

Поділитись:
Актуальне   
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x