Главная > новини тернопільщини > Молодь Тернополя відчує підтримку Грузії

Молодь Тернополя відчує підтримку Грузії

19.02.2015 11:33


Молодіжне об’єднання «Файне місто» спільно із грузинським ГО «Молоде покоління» проведуть відкриту міжнародну конференцію "We Support Ukraine"/ "Ми підтрімуємо Україну".

Активісти дискутуватимуть про українське сьогодення та методи вирішення проблем, які виникли в країні після Майдану. Конференція відбуватиметься у вигляді SKYPE – мосту, взяти участь в якому закликають усіх бажаючих.

Захід присвятили річниці Євромайдану, пам’яті героїв «Небесної сотні» та усіх загиблих за волю України.

- Зі сторони України виступатиме 8 спікерів – розповідає голова ГО Молодіжне об’єднання «Файне місто» Василь Томчишин. – Вони доповідатимуть про найважливіші події 2013-2014 років та їхні результати. Зокрема аналізуватимуть перше Народне віче, Вільньюський саміт та його наслідки, причини розгону студентів та події, які передували кривавому розстрілу Небесної сотні, сам розстріл.

Крім революційних подій обговорюватимуть із грузинськими колегами шляхи втілення реформ, які допомогли Грузії стати успішною країною, схожість доль обох країн та можливе партнерство у нових галузях.

- Ця конференція буде у вигляді діалогу. Ми хочемо допомогти молоді України перейняти досвід Грузинської молоді, зокрема з нами спілкуватимуться жителі Тбілісі.

Усі бажаючі взяти участь у дискусії можуть прийти 20 лютого на 11:00 за Київським часом у офіс ГО Молодіжне об'єднання "Файне місто", що знаходиться за адресою м. Тернопіль, просп. С. Бандери 15 (Центральний міський стадіон, вхід з боку обласної лікарні).


Поділитись:
Актуальне   
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x