Главная > новини тернопільщини > Михайло Саакашвілі в прямому ефірі похвалив міського голову з Тернопільщини

Михайло Саакашвілі в прямому ефірі похвалив міського голову з Тернопільщини

13.04.2017 13:31


Гостем вчорашнього випуску авторської програми “Інша Україна” Михайла Саакашвілі стала міський голова Заліщиків Алла Квач.

 

Ведучий програми відзначив її перед усіма іншими гостями студії та привітав такими словами:

 

“Я хочу окремо і особливо представити Аллу Квач. Ми нещодавно з нею познайомились, вона легендарна міська голова прекрасного маленького міста Заліщики в Тернопільській області. Вона випадково опинилась в політиці.Справа в тому, що її син загинув на війні… Пані Алла була підприємцем та, в якийсь момент, зрозуміла, що не може так просто сидіти й вирішила балотуватись на мера свого міста. Проти неї були олігархи і великі гроші. А в неї тоді не було грошей і зараз немає, проте вона виграла! І пані Алла - один з найактивніших діячів, яких я знаю в Україні! Так, про неї мало хто чув, так, її рідко показують по телебаченні, але ми існуємо для того, щоб таких людей виводити у мільйони і давати їм слово!”, - підкреслив Михайло Саакашвілі.

 

Під час ефіру Алла Квач розповіла, як живуть люди з її міста. Зокрема, говорила про масове заробітчанство на теренах Тернопільщини.

 

 
Поділитись:
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x