Главная > новини тернопільщини > «Ми зобов’язані зберегти й примножити багатство, яке отримали у спадок», - Зеновій Холоднюк

«Ми зобов’язані зберегти й примножити багатство, яке отримали у спадок», - Зеновій Холоднюк

12.07.2019 16:49


Кандидат у депутати на дострокових виборах до Верховної Ради України Зеновій Холоднюк, який йде до Верховної Ради в одномандатному виборчому окрузі №166 ((Гусятинський, Теребовлянський, Бучацький, Монастирський райони), першочерговим завданням влади вважає відродження українського села.

«Село – це душа України, і ми зобов’язані назавжди зберегти й примножити те багатство, яке ми отримали у спадок від наших пращурів», - заявляє Зеновій Холоднюк.

Для цього, вважає кандидат у народні депутати, потрібно всебічно підтримувати та піднести на новий рівень наші національні традиції, українську культуру та мову. 

Одним із пунктів його передвиборчої програми також є підтримка лемківської громади, забезпечення прав і захист інтересів лемків, узаконення лемківського селища, розмежування й затвердження землі.

Зазначимо, що Зеновій Холоднюк, який ось уже десять років очолює Селянську партію України, – наш земляк, народився, виріс і значну частину життя провів в Улашківцях Чортківського району.


Поділитись:
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x