Главная > новини тернопільщини > Мешканці Тернопільщини відправляли земляків у трудове рабство до Росії

Мешканці Тернопільщини відправляли земляків у трудове рабство до Росії

24.09.2019 11:30


Справжнім пеклом обернулися заробітки у Росії для 4 жителів Тернопільської області. Двоє змовників відправили їх у справжнє трудове рабство. 

Потрапили у лапи пройдисвітів потерпілі ще у 2014 році. Їхньою скрутою скористалася жителька Шумського району. Вона завербувала їх для роботи у теплицях у Краснодарському краю. Разом зі своїм напарником вона відвезла бідолах до "ГОСПОДАРЯ", а той відібрав у заробітчан документи. З 20 серпня по 16 листопада 4 жителів Тернопільщини нещадно експлуатували. Звісно, жодних обіцяних грошей їм не заплатили.Лише повернувшись на батьківщину заробітчани змогли звернутися у поліцію.

За повідомленням прокуратури області, 2  змовникам, котрі обманули заробітчан, днями винесли вирок. Їх позбавили волі на більш ніж 5 років.

Поділитись:
Актуальне   
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x