Главная > новини тернопільщини > Мешканці Тернопільщини сплатили за землю в бюджет 26,2 мільйони гривень

Мешканці Тернопільщини сплатили за землю в бюджет 26,2 мільйони гривень

27.02.2020 09:53


У січні 2020 року платники податків сплатили до місцевих бюджетів Тернопільщини 26 млн 233,5 тис. грн плати за землю. Це перевищило очікувані надходження на 22,3 відсотка. Відтак бюджети додатково отримали 4,8 млн гривень. У порівнянні з січнем 2019 року надходження цього платежу зросли на 5,4 млн грн або 26,2 відсотка.


Майже 88 відсотків сплати – внесок юридичних осіб. Адже вони сплатили з початку року понад 23 млн грн плати за землю, що на 5,3 млн грн більше, ніж очікувалось. У порівнянні з минулорічними надходженнями цьогоріч сплата зросла на 5,5 млн гривень.


Фізособи поповнили скарбниці місцевих громад, сплативши 3 млн 204,7 тис. грн плати за землю. 
Вважаємо за доречне нагадати, що згідно з нормами Податкового кодексу України, власники землі та землекористувачі сплачують плату за землю з дня виникнення права власності або права користування земельною ділянкою. 

Юрособи – платники плати за землю самостійно обчислюють суму податку щороку станом на 1 січня та  подають податкову декларацію на поточний рік до податкових органів за місцезнаходженням земельних ділянок не пізніше 20 лютого поточного року. Це звільняє від обов'язку подавати таку звітність щомісячно. 

Джерело: Сектор комунікацій Головного управління ДПС у Тернопільській області 


Поділитись:
Актуальне   
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x