Главная > новини тернопільщини > Мешканці Тернопільщини перерахували на підтримку війська 232,5 млн грн

Мешканці Тернопільщини перерахували на підтримку війська 232,5 млн грн

14.11.2019 11:50


На підтримку армії платники податків Тернопільщини спрямували 232,5 млн грн військового збору. Надходження перевищили очікувані на 8,7 млн грн або плюс 3,9 відсотка. У порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження даного збору зросли на 20,3 відсотка або плюс 39,2 млн гривень. 

Лише у жовтні платники Тернопілля сплатили на потреби армії понад 25 млн грн військового збору. Приріст цього платежу порівняно з жовтнем 2018 року склав 2,1 млн гривень. 

Нагадаємо, що військовий збір було впроваджено в нашій державі з серпня 2014 року для фінансування Збройних сил України. Його ставка становить 1,5% доходів, що підлягають оподаткуванню. Платниками військового збору є фізичні особи – резиденти та нерезиденти, які отримують доходи в Україні.

Джерело: Тернопільське управління Головного управління ДПС у Тернопільській області Поділитись:
Актуальне   
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x