Главная > новини тернопільщини > Майже 40% переможців лотереї Green card - з Тернопільщини

Майже 40% переможців лотереї Green card - з Тернопільщини

03.10.2016 18:15


Жителям області найбільше щастить отримати диверсифікаційну американську візу.

 

За словами віце-консула США Валері Рід, у 2015 році майже 9 мільйонів українців взяли участь у візовій лотереї Green card. Четверте місце в світі за кількістю переможців займає Україна У 2015 році відібрали 4.5 тисячі заявок. 39% з них – від жителів Тернопільщини, 12% - Львівщини і 17% - Прикарпаття.

 

Вже завтра стартує прийом аплікацій. Завершиться він 7 листопада. Участь у програмі є безкоштовною, заповнити заявку можна он-лайн. Значення не мають ні вік, ні освіта, ні сімейний стан апліканта. Віце-консул наголошує, усі апліканти мають рівні шанси виграти Greencard, тому звернувшись до посередників, які гарантують виграш, ви лише витратите надарма гроші. Агенції можуть використовувати ваші особисті дані на власний розсуд, а потім вимагати від вас гроші, наприклад, за реєстраційний номер, який безкоштовно надається кожному апліканту. Без номеру потім людина не може звернутися по імміграційну візу за програмою.

 

Заявку можна заповнити на сайті ukraine.usembassy.gov/visas.html

 

Обов’язково потрібно мати повну середню освіту або її еквівалент. Ваша заявка може бути дискваліфікованою, каже пані Рід, лише у кількох випадках:

  • ви приховали інформацію про будь-якого члена вашої сім’ї, зокрема чоловіка \ дружину чи дитину до 21 року;
  • ваша фотокартка була зроблена раніше, ніж 6 місяців тому;
  • ви подали більше 1 заявки.

 

Важливо: подавати заявку може кожен член вашої сім’ї. Брати участь можна, якщо у  вас є інша американська віза. Також при оновленні інформації про особу та фотокартки заявку можна подавати щороку. Навіть якщо ви виграли Greencardі не з’явились у консульство, то наступного року можете законно знову брати участь у лотереї.

 

Виграти Greencard не можуть лише громадяни, яким відмовили у американській візі до кінця життя.

Заповнивши заявку, збережіть реєстраційний номер заявки. Лише з його допомогою ви навесні після розіграшу в режимі он-лайн зможете перевірити, чи виграли.

 

У переможців лотереї буде час з травня по вересень на збір усіх необхідних документів та візит до посольства. «Я рекомендую проходити медогляд, збирати документи та приходити у посольство одразу після того, як аплікат дізнається про перемогу. Найчастіше люди не встигають саме через медогляд з’явитися на співбесіду і втрачають свій шанс», - каже Валері Рід.

 

Для співбесіди вам потрібні будуть такі документи:

оригінал свідоцтва про народження,

свідоцтво про шлюб,

свідоцтво про розлучення,

внутрішній паспорт,

закордонний паспорт,

довідка про медичний огляд (його можна зробити лише в сертифікованому посольством США медзакладі),

військовий квиток,

довідка про несудимість (якщо ви змінювали прізвище, наприклад, після одруження, у довідці повинні бути вказані усі прізвища),

документ про освіту.

Якщо з того часу, відколи ви заповнили заявку, у вашому сімейному стані відбулися зміни (одружились, з’явилась дитина), то обов’язково слід мати документи, які їх засвідчують (довідка про одруження та свідоцтво про народження дитини). Негативного впливу зміни в сімейному стані на вашу заявку не матимуть.


Поділитись:Актуальне   
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.


 

 

 

 

новини

 

Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x