Главная > новини тернопільщини > Лікарня на Тернопільщині витратила 4 млн на медичних закупівлях

Лікарня на Тернопільщині витратила 4 млн на медичних закупівлях

06.11.2019 17:14


УБО «Мережа 100% життя» (м. Харків) дослідили заклади України, що відповідають за лікування інфекційних хвороб. До аналізу потрапила «Тернопільська міська комунальна лікарня швидкої допомоги». За 9 місяців медзаклад витратив майже 4 млн грн та уклав 18 договорів.


Всього до дослідження потрапило 49 закладів охорони здоров’я України. Аналіз стосувався закупівель через електронну систему Prozorro упродовж 9 місяців 2019 року У проаналізованих лікарнях України: Заклади охорони здоров’я оголосили понад 13 тис. закупівель, з них-11 тис. успішні, їх загальна очікувана вартість 1,6 млрд грн.Через конкурентні процедури на закупівлях заощадили 76 млн грн. 


За ці кошти можна буде придбати медикаменти, обладнання у більшій кількості, ніж було можливо раніше. Найбільше успішних закупівель приходять на харчі, очікувана вартість майже 151 млн грн. Економія там склала 16 млн грн. На другому місці – 1 тис. закупівель медичне обладнання, фармацевтична продукція та засоби особистої гігієни з очікуваною вартістю 193 млн грн. Економія по цих закупівлям 10 мільйонів. 


Найбільшу кількість поставок для всіх замовників зробив ТОВ «БАДМ-Б» - 226 закупівель. У той час як постачальник з найбільшою загальною сумою закупівель ТОВ " Медичний центр "М.Т.К." – очікувана вартість виграних ним тендерів понад 39 млн грн. Найдорожчий тендер з придбання фармацевтичної продукції у КНП «Львівської обласної ради "Львівська обласна інфекційна клінічна лікарня" з очікуваною вартістю 13 млн грн. Лікарня є найбільшим замовником медичного обладнання, фармацевтичної продукції та засобів особистої гігієни, сума договорів за цими товарами 58 млн грн. За перші 9 місяців найпопулярніша процедура – відкриті торги, найменш популярна – звіт про укладений договір. Довідково: Матеріал створений ГО «Інститут аналітики та адвокації»у рамках проєкт «Стійкі рішення надання допомоги ВІЛ-інфікованим на базі спільнот», за підтримки Французької міжнародної експертизи Ініціативи 5% (ExpertiseFrance 5% Initiative).


Поділитись:
Актуальне   
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x