Главная > новини тернопільщини > Керувати Тернопільщиною замість Сопеля буде Труш

Керувати Тернопільщиною замість Сопеля буде Труш

18.03.2020 16:00


Кабінет Міністрів узгодив нового губернатора Тернопільської області. Ним став Володимир Труш. Заначимо, що сьогодні на сайті президента з’явився указ про звільнення Ігоря Сопеля, котрий написав заяву ще в лютому.


Володимир Труш – екскерівник Рогатинської РДА Івано-Франківської області. 

  • Довідка 5 каналу: У період з листопада 2019 року Володимир Труш обіймав пост голови Рогатинської райдержадміністрації в Івано-Франківській області. Є власником товариства "Кротер готівка", яке займається позиками грошей. У Труша є дружина Ірина, з якою вони разом виховують дочку Настю. У свої декларації він вказує будинок на понад 150 квадратних метрів у Рогатині, що на Прикарпатті. Крім того, Труш декларує дві автівки: Lande Rover Range Rover 2008 року – вартість від 15 тисяч доларів; Ford Transit Connect 2011 року – від 5 тисяч доларів. Також разом з дружиною за 2018 рік він задекларував 600 тисяч гривень готівки. Хоча дохід лише від підприємницької діяльності становив 11 мільйонів 780 тисяч гривень.


Поділитись:
Актуальне   
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x