Главная > новини тернопільщини > Із зони АТО повернулися тернопільські артилеристи

Із зони АТО повернулися тернопільські артилеристи

12.10.2017 10:10


Майже опівночі,  із зони АТО разом з технікою та штатним озброєнням, до пункту постійної дислокації повернувся особовий склад одного з підрозділів окремої Тернопільської артбригади. Підрозділ виконував бойові завдання у зоні антитерористичної операції.

 

На пероні наших воїнів зустрічали рідні та близькі, вище командування та влада краю, духовенство та школярі Тернополя, військовослужбовці та їх побратими.

 

Традиційно військових вітали хлібом з сіллю, грав духовий оркестр, пригощали всіх гарячим чаєм. Захисники України, які тривалий час несли службу в зоні АТО, заслужили на овації, адже повернулися живими. Кращі отримали відзнаки та грамоти, медалі та подяки за сумлінну службу та взірцеве виконання службових обов’язків.

 

Головним для військовослужбовців були міцні обійми коханих, дзвінкі голоси дітей, батьківські очі. Прибувши, до розташування своєї частини, на військовослужбовців чекають відпустки. Відпочивши у родинах, відновивши сили вони знову повернуться до своєї справи, адже мир та спокій своїх громадян – це найголовніше кредо у житті захисників держави.

 

 
Поділитись:Актуальне   
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x