Главная > новини тернопільщини > Як змінився Тернопіль за 10 років: впровадження проекту цілодобової подачі гарячої води

Як змінився Тернопіль за 10 років: впровадження проекту цілодобової подачі гарячої води

19.10.2020 14:41


У Тернополі впроваджується масштабний проєкт з забезпечення цілодобової подачі гарячої води на всій території міста, покращення якості теплопостачання та зниження вартості витрат як для мешканців, так і для місцевого бюджету.
 
Завдяки ІТП, заміні котлів та модернізації котелень вдалося забезпечити цілодобовим гарячим постачанням мікрорайони. Але в мерії є амбітна мета – протягом найближчих років забезпечити цілодобовою гарячою водою увесь Тернопіль.

Для прикладу котельня на Лесі України. Тут встановлено три сучасних газових котли виробництва Viessmann загальною потужністю 30 МВт. Таке котельне обладнання дозволить забезпечити належне постачання теплової енергії споживачам більшої частини мікрорайону Східний. 

Такого масштабного оновлення обладнання на цьому об’єкті не було понад 60 років. Фахівці ж стверджуються, якщо порівнювати теперішнє і минуле обладнання, це як пересісти з старенької “копійки” на новий сучасний “Мерседес”.

Поділитись:
Актуальне   
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x