Главная > новини тернопільщини > Як тернополянам на самоізоляції подати показники лічильників?

Як тернополянам на самоізоляції подати показники лічильників?

06.05.2020 16:18


Для недопущення поширення коронавірусної інфекції на території Тернопільської міської територіальної громади, звертаємося до тернополян з проханням тимчасово утриматися від відвідувань банківських установ чи поштових відділень, проте сплачувати за спожиті комунальні послуги онлайн.

Для онлайн-подачі показників, а також проведення оплати за спожиті комунальні послуги, тернополянам доступні наступні ресурси:

— eps.org.ua 

— oplata.te.ua 

—  Privat24 

Також нагадуємо пpо хорошу можливість потурбуватися пpо ваших сусідів та родичів похилого віку і допомогти їм оплатити за комунальні послуги онлайн.

Одиноким тернополянам, які перебувають на обслуговуванні в територіальному центрі соціального обслуговування населення, здійснити оплату допоможуть соціальні працівники.

Просимо тернополян своєчасно та дистанційно сплачувати за ці послуги через особисті кабінети комунальних служб та інтернет-банкінг.


Поділитись:
Актуальне   
Маєте важливу інформацію? Стали свідком несправедливих дій? Вас образили і ви хочете розповісти про це місту? Тисніть на кнопку!

Ми розповімо Вашу правду усім.
 

новини
Залишити повідомленняx

У Вас є новини, побажання, критика чи просто бажаєте висловити своє бачення подій? Розміщуйте на нашому сайті інформацію яку б Ви хотіли щоб почули інші.


* Позначенні поля обов’язкові для заповнення

x